ANA SAYFAHAKKIMIZDA ÜRÜNLERİMİZİLETİŞİM
HAKKIMIZDA
Biz SOLAKLAR FORKLİFT olarak bu sektörde 1996 yılından beri Konya'da Selçuklu Anadolu Teknik Sanayi Yeşiloba Sokak No:17 adresinde hizmetinizdeyiz.

Firmamız şu anda TCM Marka Forkliflterin Konya Bölge Bayiliğini başarıyla sürdürmektedir. Bunun yanı sıra İsmak, Record, Hercu, Linde, Yale, Climax, Clark, Hyster, Fen Wick, Lancer Boss, Komatsu, Caterpillar, Çukurova, Balkancar, Toyata, Daewoo ve Heli marka Dizel, Benzinli, Lpg'li ve Elektrikli Forkliftler ile Yaya transpalet ve Akülü transpaletlerle ilgili alış-satış, garantili servis, onarım hizmetleri ve 2. El Forklift alım-satım-kiralama ve satış sonrası servis anlayışı ile KONYA ve ÇEVRE İLLERİNE hizmetimiz devam etmektedir.

VİZYONUMUZ


Firma olarak hizmet vermekte olduğumuz ürünlerdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve müşteriden gelen talepler doğrultusunda sürekli kendimizi yenilemekteyiz. Firmamız, başarılı kadrosu sayesinde müşterilerinden gelen özel istek ve değişiklikleri sorunsuz olarak karşılayabilmektedir.

Ciddi ticari ahlak, kalite garantisi ve müşterilerin yüzündeki memnuniyet ifadesi doğrultusunda hizmet veren firmamız sektöründe kaliteden ödün vermeden aranan bir firma olmayı hedeflemektedir.
ANA SAYFAHAKKIMIZDA ÜRÜNLERİMİZİLETİŞİM